Proponowany post

Trzy Nowe Kolorystyki Nike React Element 87

12 lipiec 2018
Trzy Nowe Kolorystyki Nike React Element 87

Nike React Element 87, od momentu, kiedy tylko zobaczyliśmy go na jednym z pokazów UNDERCOVER or razu przypadł nam do gustu. Dwie pierwsze kolorystyki miały już swoją premierę, a my z niecierpliwością czekamy na więcej. Na szczęście, 'więcej' zbliża się wielkimi krokami.

W sieci pojawiły się bowiem fotografie trzech kolejnych wersji kolorystycznych React Element 87. Jeżeli premiera dojdzie do skutku, to w sprzedaży zobaczymy wariant niebiesko-szary z różowymi i czarnymi detalami, beżowo-pomarańczowy z szarymi i zielonkawymi detalami oraz najciemniejszy czerwono-beżowo-neonowy. Co ciekawe w tym ostatnim świetnie oddająca energię pianka React, z której wykonana jest podeszwa, zabarwiono na czarno. Która z kolorystyk Tobie do gustu przypadała najbardziej? My chyba jesteśmy za najciemniejszą. Swoją opinię możesz wyrazić w komentarzach.

Co do premier. Mówi się, że dwie pierwsze wersje barwne w sprzedaży pojawią się na początku 2019 roku, a jeżeli chodzi o trzecią, ciemną kolorystykę tutaj nie mamy informacji.


Nike