Proponowany post

Trzy Nowe Kolorystyki Nike Zoom Vomero 5 SE SP

11 kwiecień 2019
Trzy Nowe Kolorystyki Nike Zoom Vomero 5 SE SP

Nike Zoom Vomero 5 to stworzona z myślą o bieganiu sylwetka, która na sklepowych półkach wylądowała w 2010 roku. Na kilka ładnych lat świat zupełnie o nich zapomniał, aż do ubiegłego roku, kiedy to Samuel Ross, założyciel marki A-COLD-WALL* wziął je na warsztat i stworzył ich bardzo charakterystyczną wersję. Więcej na ich temat dowiecie się tutaj.  

Prócz wyżej wspomnianego kolaboracyjnego projektu w asortymencie Nike pojawiły się dwie monochromatyczne kolorystyki, które nadal możecie dostać tutaj. Nie jest to jednak ostatnie słowo ze strony amerykańskiej marki, a już niebawem na sklepowych półkach zobaczycie Trzy Nowe Kolorystyki Nike Zoom Vomero 5 SE SP. W porównaniu do poprzednich projektanci z Oregonu postawili tutaj na zdecydowanie odważniejsze połączenie kolorów. Jak przystało na klasykę,  materiałowo mamy tutaj wszystko to, co widzieliśmy 9 lat temu. Upper skonstruowany jest przy użyciu miękkiej siateczki typu mesh, na którą nałożono rozbudowane, skórzane oraz zamszowe panele gdzie nigdzie wyposażone w odblaskowe detale z 3M. Panel boczny zdobi gęsto prążkowana siatka, a na tyle znajdziecie głęboko żłobiony stabilizator pięty. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziecie mieli trzy warianty kolorystyczne. Najmniej rzucającym się w oczy jest biało-szaro-czarny, następnie granatowo-biało-czarny, a listę zamyka zielono-biało-czarny. 

Sugerowana cena każdego z nich to 149 euro. Premiera przewidziana jest na 18 kwietnia, a buty powinny być dostępne w stołecznym butiku CL20.
Nike