Proponowany post

Tych Naprawdę Rzadkich Air Jordan 4 'Manila' Wyprodukowano Jedynie 150 Par, I Będą Dostępne W Tylko Jednym Miejscu Na Świecie

01 grudzień 2020
Tych Naprawdę Rzadkich Air Jordan 4 'Manila' Wyprodukowano Jedynie 150 Par, I Będą Dostępne W Tylko Jednym Miejscu Na Świecie

Obecność bardzo popularnej w Azji marki Jordan Brand wraz z otwarciem pierwszego sklepu Jordan w Manili, stolicy Filipin wkrótce się powiększy. Nowa przestrzeń otworzy swoje podwoje dokładnie 3 grudnia, a zamiast typowego uzupełniania zapasów łakomych kąsków na wielkie otwarcie, klienci będą mogli zdobyć mocno limitowaną kolorystykę Air Jordan 4 „Manila”. Niestety, butów wyprodukowano jedynie 150 par, co jest potwierdzone przez indywidualnie numerowane metki za językiem.

But ma cholewkę wykonaną z materiałów premium, które są podobne do tych użytych na Air Jordan 4 „Dress Code” , a te zostały rozdane wybranym sportowcom zaprzyjaźnionym z marką Jordan Brand w zeszłym roku. Zainspirowany oficjalną flagą miasta Air Jordan 4 'Manila', ma mięsistą, skórzaną cholewkę w kolorze zielonym ze strusią teksturą na języku i 'płaszczką' na mudguardzie. Kontrastującą, ale świetnie komponującą się z całością czernią pokryto siatkę, sznurowadła, metki na języku, skrzydełka, piętę, wkładkę i podeszwę środkową. Żółte wstawki znajdziecie na breloku z logo Jumpman, piętach i podeszwie zewnętrznej oraz napisie „Flight” na metce wszytej w język. Czerwony, niebieski i żółty kolor na podeszwie zewnętrznej, to bezpośredni ukłon w stronę flagi Filipin. Dodatkowym smaczkiem jest mała żółta metka nad siatką z boku z napisem „Manila”.

Szczegóły premiery Air Jordan 4 'Manila' 

Członkowie Nike Park otrzymali wiadomość e-mail z prośbą o dołączenie do loterii, w której będą mogli kupić Air Jordan 4 „Manila”, a wybrani szczęśliwcy zostaną powiadomieni o wygranej już dziś - widzimy się na StockX... Sklep Jordan Manila znajduje się przy High Street South, BGC, Taguig City i będzie otwarty codziennie od 11:00 do 19:00. 


Jordan