Tym Projektem adidas Przywraca Serię 'Ultra Boost Collective'

24 lipiec 2018
Tym Projektem adidas Przywraca Serię 'Ultra Boost Collective'

Niemiecka marka adidas przywraca projekt 'Ultra Boost Collective'. Przedsięwzięcie to ma na celu współpracę brandu z kilkoma modowymi/odzieżowymi labelami, a efektem ich wspólnych działań będzie nowa wersja kultowej biegówki, jaką niewątpliwie jest świetnie radzący sobie w kolaboracjach Ultraboost. 

Na pierwszy ogień idzie monachijski A Kind of Guise. Inspiracją do stworzenia tak niecodziennej, falistej cholewki wykonanej przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit była brzegowa linia Morza Śródziemnego, rozciągających się wzdłuż nich gajów cytrynowych oraz fikcyjną, wakacyjną miejscówką o nazwie 'AKOG Athletic Club'. Co do samej budowy, to zdążyliśmy już wspomnieć, z czego po części wykonana jest cholewka. W akompaniamencie fakturowanego Primeknitu mamy fragmentu naturalnego zamszu w tym samym kolorze na szczycie wykończonego charakterystycznym pinem Consortium metka na języku oraz brandowanego stabilizatora pięty. Należy również zwrócić uwagę, że na boku zabrakło standardowej klatki, przez którą przechodzą sznurówki. Tutaj pętle mocowania mamy bliżej podeszwy. Co do platformy, mamy tutaj standardową podeszwę wykonaną ze świetnie oddającej energię pianki Boost z 'marmurkowym', żółto-pomarańczowym spodem. W sprzedaży prócz butów pojawi się również specjalnie z tej okazji stworzony ręcznik plażowy. Prócz projektu z A Kind of Guise, w ramach 'Ultra Boost Collective' w sprzedaży spodziewajcie się butów sygnowanych takimi markami jak: Études, Engeneered Garments oraz Kinfolk.

Data ekskluzywnej premiery w AKOG przewidziana jest na 28 lipca. Reszt retailerów z kontem adidas Consortium, takich jak chociażby CL20 musi na nie poczekać aż do 25 sierpnia.
A Kind of Guise
adidas