Proponowany post

Umbro Z Modelem UmRunner Wkracza W Świat 'Dad Shoes'

14 marzec 2018
Umbro Z Modelem UmRunner Wkracza W Świat 'Dad Shoes'

Wiemy, że niektórych naszych czytelników męczy temat jednego z odradzających się nurtów w buciarstwie - 'Dad Shoes'. W 100% jesteśmy w stanie zrozumieć, że masywne cholewki, czy przeskalowane kształty mogą się nie podobać, ale w tym przypadku nie mogliśmy tematu porzucić.

Brytyjska marka Umbro, która w świecie sneakersów raczej nie wiele ma nam do zaoferowania, ale w tym momencie udało się jej nas zaskoczyć, i to na duży plus. Światło dzienne bowiem ujrzały ich najnowsze buty o nazwie UmRunner, które naprawdę mogą namieszać w wyżej wspomnianej kategorii 'Dad Shoes'. Na ten moment bliżej możemy przyjrzeć się jednej z kilku kolorystyk, które pojawią się w sprzedaży. Zaczynając od budowy upper wykonany jest z wielu połączonych ze sobą elementów wyciętych z fragmentów skóry, zamszu czy syntetycznej siateczki, czyli z tego, co tak naprawdę lubimy najbardziej. Dodajmy do tego logo umbro na języku i panelu bocznym zestawione z kilkoma żywymi kolorami, żółtą, masywną podeszwą zewnętrzną i gotowe. Nam się podoba, a Wam?

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.

Umbro

Tagi: -