Proponowany post

Undefeated x adidas Consortium Prophere 'Camo' - Zapowiedź

06 grudzień 2017
Undefeated x adidas Consortium Prophere 'Camo' - Zapowiedź

Pozostajemy w wątku zupełnej nowości ze strony niemieckiej marki adidas Originals. Dosłownie chwilę temu prezentowaliśmy Wam świeży model spod szyldu brandu z trzema paskami, Prophere, a już, w tym miejscu pokażemy Wam pierwszą, kolaboracyjną kolorystykę na jego bazie.

Wspólnie z adidas Originals do projektowego stołu zasiadła ekipa kultowego butiku, a zarazem streetwearowej marki Undefeated. W tym przypadku wspólnie postawili na nieśmiertelny wzór camo, który pokrywa całą powierzchnię wykonanej przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit cholewki. Boczne paski brandingu wycięto z odblaskowego materiału 3M, a na wierzchy pojawiła się szeroka taśma z nazwą marki podzieloną pomiędzy dwa buty. Na szczycie minimalistycznych języków nie mogło oczywiście zabraknąć skórzanych metek z logo brandów sugerującym nam limitowaną edycję z linii adidas Consortium. Całość wieńczy czarna podeszwa. 

Buty do ekskluzywnej sprzedaży w UNDFTD trafią 16 grudnia. Pozostałe sklepy z kontem Consortium, w tym stołeczny CL20 dostaną je tydzień później.


adidas
Undefeated

Tagi: -