Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Royal'

...trochę, jak 'Fragmenty'...

Undefeated x Converse Chuck '70 Ox 'Varsity Jacket'

04 grudzień 2018
Undefeated x Converse Chuck '70 Ox 'Varsity Jacket'

Musimy przyznać, że amerykańska marka Converse coraz prężniej rozpycha się łokciami na sneakersowym rynku. Po 'przejęciu' Tylera the Creatora z rąk Vansa idzie im coraz lepiej, co widać gołym okiem.

Przed Wami kolejny świetny projekt z udziałem Converse. Tym razem, wspólnie z kultowym butikiem, a zarazem streetwearową marką UNDFTD wzięli na warsztat model Chuck '70 Ox. Inspiracją do ich stworzenia były klasyczne, baseballowe kurtki z haftowanymi ornamentami tak zwane 'Letterman Jacket' nam bliżej znane jako 'Varsity Jakcet' lub zwyczajnie bejsbolówki. Mocno rzucająca się w oczy cholewka butów wykonana jest z tekstylnego materiału, którego całą powierzchnię zdobi precyzyjnie haftowany wzór z frotte przedstawiający tygrysa. Głównymi kolorami składającymi się na całość są pomarańcz i czerwień z przewagą czerni. Kontrastującym dodatkiem jest biała, wulkanizowana podeszwa z ciemnymi dodatkami. Kropką nad i jest nazwa Undefeated w formie odręcznego haftu pojawiająca się na języku.

Ekskluzywna premiera w sklepach UNDFTD odbędzie się 4 grudnia. Globalny release odbędzie się 15. Jest cień szansy, że buty pojawią się w butiku CL20.
Undefeated
Converse