Proponowany post

UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro 'Black Mamba'

27 sierpień 2019
UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro 'Black Mamba'

Byliśmy pewni, że zobaczymy więcej niż cztery wersje kolorystyczne Nike Kobe 4 Protro w kolaboracji z marką UNDEFEATED. Nie spodziewaliśmy się tylko, że pojawią się one tak szybko...a z drugiej strony, na co Nike miało czekać. Kolejny wariantem kolorystycznym będą widziane na oficjalnych zdjęciach 'Black Mamba'. Nazwa odnosi się do boiskowego pseudonimu Kobe Bryanta.

Dominującym kolorem tego wydania Kobasów jest czerń. Skórzany toe box, kołnierz i górna część języków ozdobiono opalizującym efektem. Trochę brakuje nam tutaj motywów z wężowej skóry, ale i tak buty wyglądają fajnie. Boczne panele również są czarne i znajdziemy na nich Swoosha z białym obramowaniem.  Podobnie, jak w poprzednich kolorystykach, tak i tu na językach mamy logo 'Black Mamba' i UNDEFEATED. Znajdziemy je też na wkładkach. Na klipsie z tyłu umieszcono obydwa numery Bryanta, czyli "8" i "24" a pod nimi napis "UNDEFEATED". Całość stoi na białej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u, który ma też elementy wykonane z jasnej gumy transparentnej. 

Razem z serią oficjalnych zdjęć poznaliśmy też dokładną datę premiery tych butów. UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro w kolorystyce 'Black Mamba' trafią do sprzedaży 13 września. Mamy nadzieję, że pojawią się one na stronie producenta albo w aplikacji SNEKRS. Niestety obstawiamy, że ze zdobyciem tych butów nie będzie łatwo. 


Undefeated x Nike Kobe 4 Protro
kolor: Black/Multi-Color
styl: CQ3869-001
cena: $180