Proponowany post

UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro Pack

23 sierpień 2019
UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro Pack

Dziś swoje 41. urodziny obchodzi Kobe Bryant. 23 sierpnia został kilka lat temu nazwany "Mamba Day". W związku z tym świętem swoją premierę mają cztery warianty kolorystyczne modelu Nike Kobe 4 Protro, które powstały w kolaboracji z UNDEFEATED. Mamy dla Was dużo oficjalnych zdjęć tych butów oraz informację na temat ich premiery. 
Zeszłoroczne UNDEFEATED x Nike Kobe 1 Protro odniosły spory sukces. Buty było widać na nogach graczy NBA, a ceny jakie osiągają przyprawiają fanów "Black Mamby" o ból głowy. Coś nam się wydaje, że podobnie będzie w przypadku Nike Kobe 4, tym bardziej że to o wiele bardziej popularny model w serii Kobasa. 

W tym roku przygotowane zostały cztery kolorystyki, a przynajmniej tyle zobaczymy w sprzedaży, bo pewnie niedługo zobaczymy też wersje "Friends & Family". Są one inspirowane barwami klubów NBA: Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs, Milwaukee Bucks i Phoenix Suns. Dlaczego akurat te drużyny? W każdej z nich gra zawodnik, który jest ambasadorem butów serii Kobe. W Spurs jest nim DeMar DeRozan, którego mieliśmy ju z okazję widzieć w tych butach, W Bucks takim zawodnikiem był do niedawna Giannis Antetokumpo, ale teraz ma on już swój własny model (mocno jednak nawiązujący do Kobasów), natomiast w Suns w butach Kobe bardzo często gra Devin Booker. Jeśli chodzi o Lakers, to znaczenie jest podwójne. Graczem, który u Jeziorowców często gra w butach "Black Mamby" jest Kyle Kuzma, ale tutaj chodzi też o samego Kobe Bryanta, który całą swoją karierę spędził w Lakers i, jak sam mówi "I bleed purple and gold". Jego powiązania z drużyną z LA są nierozerwalne. 

Wszystkie kolorystyki w dużej mierze wykonane są ze skóry lakierowanej mają na języku lewego buta logo UNDEFEATED, a na prawym znajdziemy logo "Black Mamba". Informację o kolaboracji z butikiem znajdziemy też na wkładkach, agletach oraz z tyłu, gdzie obok numerów "8" i "24" umieszczono lekko odblaskowy napis "UNDEFEATED". Nie ma co ukrywać, że buty prezentują się bardzo dobrze i ciężko nam wybrać faworyta. Każda wersja ma w sobie coś fajnego. Dajcie nam znać, która Wam najbardziej przypadła do gustu.

Premiera UNDEFEATED x Nike Kobe 4 Protro odbędzie się dziś w sklepach UNDEFEATED. 24 sierpnia buty trafią do sprzedaży online. Mamy nadzieję, że pojawią się one też w aplikacji SNEAKRS.  
nike