Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Undefeated x Nike Zoom Kobe 1 Protro Pack

09 luty 2018
Undefeated x Nike Zoom Kobe 1 Protro Pack

Rozsypał nam się worek z Kobasami. Nike i Undefeated ponownie łączą siły, a efektem ich współpracy są dwie nowe kolorystyki Zoom Kobe 1 Protro. Oba warianty kolorystyczne wchodzą w skład packu, który na dniach będzie w sprzedaży...oczywiście cała akcja związana jest z nadchodzącym weekendem gwiazd. 

Pierwsza wersja jest bardzo klasyczna. Biała, skórzana cholewka, z czarnym Swooshem i kołnierzem, do tego gumsole na spodzie. Drugi wariant to opcja "camo" nierozłącznie kojarzona z Undefeated. Tutaj też znajdziemy czarne logo Nike, natomiast podeszwa zewnętrzna jest w kolorze białym, co przyjemnie kontrastuje z cholewką. Na obydwu kolorystykach znajdziemy logo UNDFT, z tyłu po zewnętrznej stronie. Przyznamy, że jest to bardzo mocne wydanie i chyba niejako Nikeowa odpowiedź na kolabroację BAPE i adidasa.

Undefeated x Nike Zoom Kobe 1 Protro Pack pojawią się w sprzedaży 15 i 16 lutego (odpowiednio białe, a potem camo). Niestety będą one dostępne jedynie w dwóch miejscach w Los Angeles; Nike Makers HQ i pop-up store przy LA Bre Ave. Cena detaliczna to $175.


nike

 

 

Tagi: -