Proponowany post

Under Armour Curry 4 'All Star' - Zapowiedź

13 luty 2018
Under Armour Curry 4 'All Star' - Zapowiedź

W tym roku formuła wybierania zawodników do drużyn została zmieniona. Najpierw głosy kibiców zdeterminowały, kto będzie kapitanem i kto załapie się do pierwszej piątki. Potem Kapitanowie wybierali resztę składu. Tak się akurat złożyło, że najwięcej głosów od fanów otrzymali Lebron James i Stepjen Curry. Under Armour właśnie pokazało, w jakich butach "Chef Curry" zagra w niedzielnym meczu.

Będą to oczywiście jego Under Armour Curry 4. Projektanci postawili na klasyczną biel, która według informacji, jakie zostały podane inspirowana jest miastem Los Angeles, które jest gospodarzem tegorocznego eventu. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest z błękitnej, transparentnej gumy, a z tyłu na pięcie najdziemy czarne logo Under Armour. Jest to bardzo "czysto" wyglądająca kolorystyka, która będzie dobrze wyglądała na boisku i będzie fajnie kontrastowała z koszulkami, w których grać będzie "Team Steph" ( ostatnie doniesienia wskazują na to, że drużyna Currego wystąpi w czarnych strojach). 

Under Armour Curry 4 "All Star" mają pojawić się w sprzedaży 16 lutego, czyli w dniu rozpoczęcia weekendu gwiazd NBA. W Polsce możemy się spodziewać, że buty pojawią się w Sklepie Koszykarza i KICKS Store


under armour

Tagi: -