Proponowany post

Under Armour Curry 5 'Navy' - Zapowiedź

20 czerwiec 2018
Under Armour Curry 5 'Navy' - Zapowiedź
Nowa kolorystyka pojawiła się na horyzoncie.

Powoli rozwiązuje nam się worek z nowymi kolorystykami Under Armour Curry 5. Dziś mamy dla Was zapowiedź kolejnej, która powinna pojawić się w sprzedaży już niedługo. Nie jest jeszcze znana żadna historia związana z inspiracją dla tego wariantu kolorystycznego, nam nie skojarzyła się z niczym konkretnym. 

Zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna część cholewki nowych Curry pokryta jest w całości kolorem granatowym. Jedynie logo "SC30" zaznaczone jest na jaskrawozielono. Na czarno zaznaczone są dwa plastikowe elementy w tylnej części, na których znajdziemy logo Under Armour i autograf Stepha. Od spodu mamy biały midsole i outsole z bieżnikiem w klasyczną jodełkę. Kolorystyka 'Navy' nie jest może tak efektowna, jak niedawno opisywane na naszej stronie 'Fired Up', ale fani Stepha i Warriors powinny być zadowoleni. 

Niestety Under Armour nie podało jeszcze dokładnej daty premiery Curry 5 w kolorystyce 'Navy'. Możemy się jednak spodziewać, że buty pojawią się na sklepowych półkach w najbliższych tygodniach. Bardzo możliwe, ze w Polsce znajdą się one w ofercie takich sklepów specjalistycznych, jak KICKS Store i Sklep Koszykarza