Proponowany post

Under Armour Curry 5 - Pierwsze Zdjęcia

13 marzec 2018
Under Armour Curry 5 - Pierwsze Zdjęcia

Dziś natknęliśmy się na kilka zdjęć, dwóch kolorystyk butów, o których mówi się, że są piątym modelem w linii Stepha Curry'ego. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale też nikt nie zaprzeczył, że właśnie tak będą wyglądały Curry 5. Nie wiadomo też jeszcze, czy nowa odsłona będzie miała tylko niską cholewkę, czy może zwyczajnie jeszcze nie chcą pokazać nam wersji wysokiej.

Buty, które widzimy na fotkach wyglądają...ciekawie. Wygląda na to, że cholewka ma dwie, przenikające się warstwy ze zintegrowanym językiem. Nie potrafimy określić, z jakiego rodzaju materiału jest ona wykonana (górna część to jakiś rodzaj plecionki), ale wygląda na to, że buty będą dobrze dopasowywały się do stopy. Z tyłu widzimy kawałek klipsa stabilizującego piętę, na którym umieszczono autograf Stepha. Curry 5 maja bardzo szeroką podeszwę wyposażoną w klasyczny bieżnik, co zapowiada niezłą trakcję.     

Niewiele więcej możemy powiedzieć o Under Armour Curry 5. Czekamy na więcej zdjęć i informacji dotyczących premiery. Możliwe, że buty zadebiutują na parkietach NBA jeszcze w tym sezonie, może Steph założy je na fazę playoffs. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze fotki, czekamy też na Wasze opinie.

  

Tagi: -