Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Model Waffle One

Trochę sacai, trochę Undercover.

Under Armour Curry 7 'International Women's Day'

06 marzec 2020
Under Armour Curry 7 'International Women's Day'

Steph Curry wrócił do gry po kontuzji. W meczu przeciwko obecnym mistrzom lingi NBA zdobył 23 punkty, przebywając na parkiecie 27 minut. Warriors przegrali mecz, ale na pewno ich kibice ucieszyli się z powrotu swojego lidera. Odetchnie pewnie też marka Under Armour, która już za kilka dni planuje wprowadzić kolejną kolorystykę modelu Curry 7. Wariant o nazwie 'International Women's Day' odnosi się do dnia kobiet. 

Projektanci postanowili ubrać buty w kilka różnych odcieni koloru fioletowego, uzupełniając go delikatną szarością. Jest też kilka czarnych detali. Całość tworzy bardzo przyjemną kompozycję, którą wieńczy srebrne logo "SC30" i biała podeszwa zewnętrzna. Jeśli chodzi o materiały, to mamy tu dokładnie to samo, co w poprzednich kolorystykach. Na uwagę zasługują wkładki, które ozdobiono napisami "B Amazing" i "Humble".

Under Armour Curry 7 w kolorystyce  'International Women's Day' trafią do sprzedaży 8 marca. Spodziewamy się, że będzie je można kupić w Sklepie Koszykarza i warszawskim KICKS Store. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podobają Wam się buty Stepha w tym wydaniu.