Proponowany post

Under Armour Curry 7 'Our History'

17 styczeń 2020
Under Armour Curry 7 'Our History'

Projektanci marki Under Armour stworzyli kolejny wariant kolorystyczny najnowszych butów Stapha Curry. Tym razem siódemki zobaczymy w wersji o nazwie 'Our History', która jest nawiązaniem do obchodów Black History Month. Poniżej możecie zobaczyć sporo zdjęć tych butów. Znamy też dokładną datę premiery. Zdradzimy Wam też, gdzie można je kupić już teraz!

Cholewka tego wydania Curry 7 została ubrana w dominujący odcień koloru żółtego. Zestawiono go z brązowymi dodatkami, jest też kilka jaskrawych, zielonych detali i złote logo "SC30". Według katalogu są to kolory: Zeppelin Yellow/Summit White-Mountain Brown. Jeśli chodzi o materiały, to mamy tutaj dokładnie to samo, co w poprzednich wersjach tego modelu. Na pull tabie umieszczono koordynaty National Museum of African American History and Culture. Upper osadziny jest na białej podeszwie środkowej, która oferuję amortyzację systemami Micro G i HOVR. Na samym dole mamy gumowy outsole o bardzo agresywnym bieżniku. 

Premiera Under Armour Curry 7 w kolorystyce 'Our History' została zaplanowana na 20 stycznia. Musicie jednak wiedzieć, że omawiane buty można kupić już teraz w warszawskim KICKS Store i na stronie Sklepu Koszykarza. Warto też zaznaczyć, że można je dorwać w bardzo fajnej cenie. Sprawdźcie sami.UA Curry 7 “Our History”
kolor: Zeppelin Yellow/Summit White-Mountain Brown
styl: 3021258-701
cena: $140