Proponowany post

Under Armour Curry "Back To Back MVP" Pack

25 maj 2016
UA celebruje drugi z rzędu tytuł MVP dla Stepha Curry'ego!

Stephen Curry po raz drugi z rzędu nagrodzony został przez NBA statuetką dla MVP, czyli najbardziej wartościowego zawodnika ligi. Tym razem była to jednak sytuacja bez precedensu. Po raz pierwszy bowiem w historii rozgrywek wynik głosowania był jednogłośny. Oznaczało to, że wszyscy biorący udział w głosowaniu przedstawiciele mediów wskazali Curry'ego jako zwycięzcę plebiscytu!

adam-silver-stephen-curry-mvp

Komisarz NBA Adam Silver i tegoroczny MVP NBA

Rok temu, Under Armour doceniło zdobycz swojej gwiazdy #1 specjalną kolorystyką Curry One, czyli modelu sygnowanego jego nazwiskiem. Tym razem postąpili adekwatnie do osiągnięcia i do ubiegłorocznej pary Curry One dołączyli Curry Two, tworząc tym samym limitowany "Back To Back MVP" pack.

Under-Armour-Curry-Two-3

Under Armour Curry Two "MVP" i Curry One "MVP"

Under-Armour-Curry-Two

Pack dostępny był w przedsprzedaży na stronie producenta i pomimo stosunkowo wysokiej ceny (400 $) rozszedł się w blyskawicznym tempie!

Under-Armour-Curry-Two-2

Popularność butów Stepha Curry'ego już dawno przerosła oczekiwania znawców tematu i wciąż rośnie, łamiąc kolejne bariery. Ciekawe tylko, czy nie zwolni w przypadku przegranej Golden State Warriors w trwającym finale Konferencji Zachodniej przeciwko Oklahoma City Thunder. Wciąż aktualnych mistrzów NBA od przykrej niespodzianki dzieli już zaledwie jeden przegrany mecz...

Źródło: Under Armour

Tagi: -