Proponowany post

UNDFTD x adidas Ultra Boost - Kolejna Porcja Zdjęć

13 listopad 2017
UNDFTD x adidas Ultra Boost - Kolejna Porcja Zdjęć

Pierwszy raz na temat kolejnego wspólnego projektu kultowej marki UNDEFEATED oraz adidas pod postacią nowej kolorystyki biegowej sylwetki Ultra Boost mieliśmy okazję wspominać końcem lipca. W dniu dzisiejszym wracamy do tematu, ponieważ w sieci pojawiła się kolejna porcja zdecydowanie lepszej jakości fotografii. Dodatkowo okazuje się, że buty różnią się nieco wyglądem od poprzednich sampli.

Pierwszą zmianą jest inny materiał, z którego wykonany jest rzucający się w oczy napis UNDEFEATED przechodzący przez wierzch obydwu butów. Zwykłą farbę zamieniono na elastyczną gumę pozbawiając całość wentylacyjnych otworów. Tym samym fabrykantem wykończony jest usztywniający detal na froncie. Prócz jasnego napisu zupełnie ciemną cholewkę zdobi kontrastujące logo na obydwu minimalistycznych językach i to by było na tyle. Całość wieńczy standardowa podeszwa ze świetnie oddającej energię pianki Boost.

Data premiery przewidziana jest na pierwszą część 2018 roku. Uprzedzając Wasze pytania buty powinny pojawić się w CL20.adidas
UNDFTD

Tagi: -