Proponowany post

'Unexpected Meeting With Reebok', Czyli Kilka Dni Z WS2, Wektorem I Gośćmi

20 listopad 2019
'Unexpected Meeting With Reebok', Czyli Kilka Dni Z WS2, Wektorem I Gośćmi

Nie wiemy jak Wy, ale nas piekielnie ciekawi, co tak naprawdę wyszło z zapowiadanego przez nas już jakiś czas temu wspólnego projekty dwóch marek, adidas oraz Reebok. Od kilku tygodni nie jest już tajemnicą, że te dwa niezależne brandy, de facto będące jednym koncernem połączyły siły i wspólnie stworzyły nową wersję naszego ulubionego modelu butów spod znaku Wektora, którym jest Reebok Insta Pump Fury. Oczywiście, chodzi tutaj o uaktualnioną o flagową technologię trzech pasku wersję z BOOSTem w podeszwie i kilkoma kosmetycznymi zmianami. Więcej na temat samych butów oraz całego przedsięwzięcia znajdziecie tutaj, a chętnych poznać ciekawą historię powstania Instapump Fury odsyłamy tutaj

Jako jedyni w naszym kraju, premierę ten należycie postanawia uczcić stołeczny butik WS2 & Reebok. Wspólnymi siłami organizują 'Unexpected Meeting With Reebok', którego start ma miejsce już 22 listopada wraz z premierą najnowszego numeru ekipy Jetlagz. Zapamiętajcie tę datę, bo jest ona kluczowa w tym przedsięwzięciu i to ona odpala konkurs, w którym do zgarnięcia są aż 32 nagrody! Cała akcja trwa aż do 2 grudnia, a wszystkie szczegóły poznacie poniżej:

1 but, 5 dzielnic, kilku gości specjalnych i kilkadziesiąt kilometrów przejechane ulicami Warszawy. 

Z okazji premiery wyjątkowej wersji modelu Reebok InstaPump Fury osadzonego na podeszwie BOOST, planujemy pojeździć po mieście wspólnie z Highbart, Mateusz Holak, Baginsky’m (www.instagram.com/bginsky), Instabaks oraz ekipą Jetlagz. Za kółkiem zasiądzie nasz dobry kumpel Mateusz Pytson (www.instagram.com/mpytson), który od 23 listopada do 2 grudnia będzie wozić się po mieście w towarzystwie wymienionych gości. Szczegóły tych spotkań i podjętych rozmów będziecie mieli okazję zobaczyć w relacjach live na naszym kanale YouTube oraz w sklepie WS2 w specjalnie przygotowanej strefie Insta Fury BOOST. Nie zabraknie tematów z branży obuwniczej, muzycznej, motoryzacyjnej i wielu innych ocierających o lifestyle. 

Od 23 listopada wypatruj na streecie oznaczonej przez nas fury (Fury BOOST), która będzie krążyć po mieście, ale szczegóły konkursu poznasz 22 listopada oglądając najnowszy klip ekipy Jetlagz.  

Nawiązując do tytułu kawałka Kosiego i Łajzola, mamy dla Was aż 32 specjalne nagrody. Do zgarnięcia będą m.in. wyjątkowe Reebok InstaPump Fury Boost (to pierwsze takie połączenie dwóch wielkich brandów obuwniczych!), wejściówki na urodzinowy koncert JWP a także mysterious gifty z WS2.    

Dołącz do wydarzenia, aby być na bieżąco ze szczegółami naszych “niespodziewanych spotkań”!

Nie zapomnijcie zapisać się do wydarzenia KLIK.