Proponowany post

Unik x Reebok Answer DMX

16 listopad 2018
Unik x Reebok Answer DMX

Chiński retailer Unik obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny. Z tej okazji wspólnie z marką Reebok stworzona została specjalna edycja modelu Answer DMX, czyli butów sygnowanych nazwiskiem Allena Iversona. Podczas oficjalnej prezentacji tych butów i imprezy urodzinowej, która odbyła się w Szanghaju na miejscu obecny był sam Iverson. 

Nie będziemy ukrywali, że nam nowe wcielenie tych butów bardzo się podoba. Może to być związane z tym, że pierwsze co przyszło nam na myśl po zobaczeniu zdjęć, to Kaws x Air Jordan 4. Cholewki obydwu modeli są w bardzo przyjemnym odcieniu szarości i wykonane są z bardzo podobnych materiałów. Reeboki mają na górnym panelu ciekawie wyglądające przeszycia oraz ozdobę w postaci metki z nazwą "Unik" i liczbą "15". Nie brakuje charakterystycznego emblematu "I3" czy wyszytego nazwiska "Iverson" na języku. Buty stoją na szarym midsole'u i podeszwie zewnętrznej, która korzysta z opcji "glow in the dark". 

Unik x Reebok Answer DMX są dostępne w wybranych azjatyckich sklepach. Niestety nie wiemy, czy trafią one na rynek europejski, ale bardzo byśmy sobie tego życzyli. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć tego specjalnego wydania. Czekamy też na Wasze komentarze. Podobają Wam się? Czy może są za bardzo podobne do czwórek KAWSów?