Proponowany post

Union Robi Teaser Swojego Kolejnego Projektu z Jordan Brand

31 styczeń 2020
Union Robi Teaser Swojego Kolejnego Projektu z Jordan Brand

W 2018 roku Union Los Angeles i Jordan Brand stworzyli wspólnie dwa warianty kolorystyczne modelu Air Jordan 1 High OG. Buty niemalże z miejsca stały się hitem i obiektem westchnień sneakerheadów na całym świecie. Obie marki postanowiły raz jeszcze wejść we współpracę. Tym razem pracują nad modelem Air Jordan 4. Union za pośrednictwem tweetera udostępniło oryginalny szkic autorstwa Tinkera Hatfielda.  Czyżby dawali nam znać, że będą wzorowali się właśnie na tym koncepcie, który różni się od finalnego produktu? Ciekawe. 

Podobnie, jak wspomniane już jedynki, tak i nadchodzące czwórki będą różniły się od tych, które znamy. Na butach znajdzie się kilka nietypowych materiałów i rozwiązań, które w pierwszym momencie zakładał Tinker. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcia, ale wydaje nam się, że będzie dobrze. Ciekawe, czy szykowanych jest więcej kolorystyk. Sporo pytań i niewiadomych. Jak myślicie, czy czwórki Union będą tak popularne, jak jedynki?

W tej chwili nie znamy, żadnych szczegółów dotyczących premiery. Wiadomo jedynie, że Union x Air Jordan 4 pojawią się  sprzedaży w tym roku. Oczywiście jak tylko dowiemy się czegoś więcej na ich temat, od razu damy Wam znać. Zaglądajcie na tenisufki.eu.