Proponowany post

Update 2: Air Jordan 3 JTH 'Bio Beige'

12 lipiec 2018
Update 2: Air Jordan 3 JTH 'Bio Beige'

Choć do premiery Air Jordan 3 JTH NRG 'Bio Beige' jeszcze grubo ponad miesiąc, Jordan Brand już teraz podzieliło się oficjalnymi fotkami tych butów. Jak już pewnie wiecie, są one częścią obchodów 30. urodzin modelu, a ta konkretna kolorystyka powstała we współpracy z Justinem Timberlake'm. Stąd też po raz pierwszy można było je zobaczyć podczas jednego z eventów promujących jego najnowszy album "Man Of The Woods". Nie bez powodu na butach umieszczono napis "Higher". Jest to odniesienie do tytułu jednej z piosenek na płycie, która o dziwo nie była singlem promującym. Warto jednak go przesłuchać, bo to bardzo przyjemny utwór. Jeśli dobrze wsłuchacie się w tekst piosenki, to w pewnym momencie usłyszycie "stress is cruel" i "fame is a lie". Właśnie te wersy zostały umieszczone na wkładkach. 

'Bio Beige' mają podobną konstrukcję, co trójki 'Tinker'. Na cholewce znajdziemy Swoosha, który w tej wersji jest odblaskowy. Do tego bardzo przyjemna, beżowa cholewka i czarny elephant print. Te kolory razem z pomarańczową wewnętrzną stroną języka, nawiązują do okładki ostatniego albumu Justina. Z tyłu na pięcie zamiast Jumpmana znajdziemy logo "Nike Air", które nie występowało do tej pory w nie OG-sowych kolorystykach. Od spodu klasyczna, trójkowa podeszwa z szarym, lekko transparentnym outsolem. Do butów dorzucone są trzy komplety sznurowadeł z oraz brelok a autografem Tinkera Hatfielda.   

Premiera Air Jordan 3 JTH NRG 'Bio Beige' ma odbyć się zgodnie z planem, czyli 28 sierpnia. Buty będzie można kupić za pośrednictwem aplikacji Nike SNEAKRS. Niestety nie spodziewamy się ich w żadnym z polskich sklepów. Nie wiemy, jak Wy, ale my na pewno będziemy polowali na te buty. 
jordan


Air Jordan 3 JTH NRG 'Boi Beige'
styl: AV6683-200
kolor: Boi Beige/Bio Beige
cena: $200

Tagi: jumpman23