Proponowany post

Air Jordan 14 'Hyper Royal' - Zapowiedź

Nadchodzą kolejne czternastki...

Update 2: Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP

18 styczeń 2019
Update 2: Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP

W końcu mamy możliwość przyjrzenia się, najlepszym jak do tej pory zdjęciom zapowiadanych Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP, które charakteryzują się odwróconym Swooshem po zewnętrznej stronie cholewki. Buty, które widzimy na poniższych fotach, to to samo wydanie, które pokazywaliśmy Wam na początku tygodnia. Tym razem jednak cholewka i podeszwa są ze sobą połączone. Wszystko na to wskazuje, że właśnie tak będą wyglądały jedynki, które do sprzedaży trafią w kwietniu.

Jak sami widzicie, cholewka to połączenie ciemnego odcienia brązu i bieli. Materiały to przyjemnie wyglądający zamsz i skóra. Buty mają biały, nylonowy język ozdobiony metką z czerwonym "Nike Air". Tuż obok znajduje się też ukryty napis "Cactus Jack". Poza oczywistą zmianą, w postaci odwróconego Swoosha, cholewka skrywa w sobie jeszcze niespodziankę. W okolicy kołnierza znajdziemy ukrytą kieszonkę zamykaną na rzep. "Cactus Jack" pojawia się jeszcze na białym panelu po wewnętrznej stronie, a na pięcie widzimy skrzywioną buźkę. Na samym dole mamy midsole w stylu vintage, a jeszcze niżej brązową podeszwę zewnętrzną. Ciekawe, czy do butów przewidziany jest dodatkowy komplet sznurowadeł...

Niestety w dalszym ciągu nie pojawiły się żadne konkrety dotyczące daty premiery. Jedyne, co wiemy to, to że buty mają pojawić się w sprzedaży w kwietniu. Biorąc jednak pod uwagę intensywność, z jaką pojawiają się kolejne foty tych butów, jesteśmy przekonani, że informacje o dropie pojawią się już wkrótce. Dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP.


Travis Scott x Air Jordan 1 High OG TS SP
kolor: Sail/Dark Mocha-University Red-Black
styl: CD4487-100
Tagi: jumpman23,