Proponowany post

Update 3: Air Jordan 11 Low 'Emerald'

09 marzec 2018
Update 3: Air Jordan 11 Low 'Emerald'

Pojawiło się kilka nowych zdjęć Air Jordan 11 low "Emerald" określanych też mianem "Easter". Cały czas jednak nie jest jasne, kiedy dokładnie pojawią się one w sprzedaży. Podawanych już było kilka potencjalnych dat, najnowsze doniesienia wskazują na 31 marca. 

Dzięki nowym ujęciom możemy jeszcze raz dość dokładnie przyjrzeć się nowej odsłonie jedenastek. Przyznamy, że wyglądają one bardzo dobrze. Skórzana, biała cholewka kontrastuje z ciemnozielonym lakierem. Ciekawie wyglądają skórzane paski tworzące system sznurowania (zazwyczaj są one wykonane z nylonu). Z tyłu znajdziemy numer "23" i małego Jumpmana, który zawsze wygląda jak wciśnięty na siłę. Ogólnie nie mamy większych zastrzeżeń, z niecierpliwością czekamy na premierę.

Poniżej możecie zobaczyć nowe fotki. Czy tak jak my, nie możecie się doczekać aż buty trafią na sklepowe półki? Będziemy Was informowali, kiedy w końcu potwierdzona zostanie data ich premiery. Mamy nadzieję, że zobaczymy je w takich miejscach jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza.  
 

Tagi: -