Proponowany post

Update 3: Air Jordan 5 'Alternate Grape'

20 marzec 2020
Update 3: Air Jordan 5 'Alternate Grape'

Od kiedy pojawiła się zapowiedź alternatywnej wersji Air Jordan 5 'Grape' byliśmy bardzo podekscytowani. Pierwsze zdjęcia tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że te buty to musthave. Dziś mamy dla Was kolejne fotki, wśród których znalazły się ujęcia "on feet".

Cholewka butów została wykonana z zamszu w bardzo ciekawym fioletowym (winogronowym) odcieniu. Uzupełnieniem jest czarny sockliner, netting i mesh na języku i bocznych panelach. Górna część języka tradycyjnie już pokryta została odblaskowym materiałem 3M. W tym miejscu oczywiście nie brakuje Jumpmana. "Pajacyk" jest też na pięcie, gdzie wyszyty został czarną nicią. Trochę szkoda, że nie zdecydowano się na branding "Nike Air". Upper osadzony jest na czarnej podeszwie środkowej z charakterystycznymi zębami i transparentnym outsole'u.

Przypominamy, że Air Jordan 5 w kolorystyce 'Alternate Grape' mają pojawić się w sprzedaży 27 czerwca. My już nie możemy się doczekać i mamy nadzieję i że będzie je można dorwać w polskich sklepach. Jak tylko będziemy wiedzieli coś więcej na ten temat, damy Wam znać.Air Jordan 5 “Alternate Grape”
kolor: Grape Ice/Black-Clear-New Emerald
styl: 136027-500
cena: $190