Proponowany post

Update: Air Jordan 1 High OG 'Court Purple'

21 czerwiec 2018
Update: Air Jordan 1 High OG 'Court Purple'
Nowe zdjęcia rozwiały nasze wątpliwości.

Nie musieliśmy długo czekać na nowe zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Court Purple'. O tej nowej kolorystyce jedynek, pisaliśmy przedwczoraj, ale mieliśmy pewne wątpliwości co do koloru, który występuje na cholewce. Dziś zostały one jednak rozwiane za sprawą nowych ujęć. 

Okazuje się, że tylna część cholewki, toe box i podeszwa zewnętrzna rzeczywiście będą pokryte kolorem fioletowym. Do tego białą i czarna skóra, nylonowy język i biały midsole. Tak, jak wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie, 'Court Purple' i 'Pine Green', to dwa nowe warianty kolorystyczne, które mają podobny układ kolorów co 'Bred Toe'. Wydaje nam się, że mają one szanse odnieść podobny sukces, tym bardziej że wszystkie czerpią z klasycznych 'Black Toe'

Razem z nowymi zdjęciami, pojawiła się w końcu pierwsza informacja o przybliżonej dacie premiery. Air Jordan 1 High OG 'Court Purple' mają pojawić się w sprzedaży we wrześniu. Dokładną datę powinniśmy poznać wkrótce. Zaglądajcie regularnie na tenisufki.eu, bo na pewno będziemy jeszcze pisali o tych butach.


   

Tagi: jumpman23,