Proponowany post

Update: Air Jordan 1 High OG 'Homage To Home'

07 luty 2018
Update: Air Jordan 1 High OG 'Homage To Home'

W połowie zeszłego roku pisaliśmy o bardzo ciekawie wyglądających Air Jordan 1 High OG, nazwanych "Homage to Home". Jeśli nie pamiętacie lub nie czytaliście, to odsyłamy Was tutaj. Wówczas nie wiedzieliśmy, czy buty pojawią się w sprzedaży, a jeśli tak to kiedy. Dziś posiadamy już taką wiedzę...choć konkretnej daty Jordan Brand jeszcze nie podaje.

Jak widzicie na załączonych zdjęciach, nowe Air Jordan 1 łączą w sobie, chyba dwie najbardziej lubiane OGsowe kolorystyki jedynek; "Bred" i "Chicago". Co ciekawe buty podzielone są wzdłuż, przez środek cholewki i skórzanego języka, dzięki czemu po wewnętrznej stronie mamy inny wariant kolorystyczny niż po zewnętrznej. W zestawie znajdziemy dwa komplety sznurowadeł; czarne i czerwone (bardzo możliwe, że będą jeszcze białe).
Inspiracją dla powstania tej kolorystyki jest, jak wskazuje jej nickname, hołd dla miasta Chicago, które dla Michaela Jordana i jego rodziny było domem przez wiele lat. Najwyraźniej, po ostatnich sukcesach "Top 3", "Top 3 Gold" czy "Quai54 Frends And Family", Jordan Brand spodobało się łączenie kilku motywów w jednym bucie. 

Air Jordan 1 High Og "Homage To Home" mają pojawić się w sprzedaży w kwietniu lub maju tego roku. Dokładna data zostanie jeszcze ogłoszona. My będziemy bacznie śledzili tego buta, by dostarczyć Wam informację o ewentualnej jego premierze w Polsce. Mamy jednak nadzieję, że będą one dostępne np. w KICKS Store


jordan

Tagi: -