Proponowany post

Update: Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather'

24 styczeń 2019
Update: Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather'

Mamy kolejną zmianę daty premiery butów od Jordan Brand. Dziś pisaliśmy już o tym, że Air Jordan 5 JSP 'Laney' pojawią się w sprzedaży tydzień później niż planowano. Podobnie sprawa się ma z zapowiadanym, damskim exclusivem, jakim są Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather'. Marka postanowiła, że do sprzedaży trafią one kilka dni później.

Lakierowana cholewka butów pokryta jest charakterystycznymi kolorami. Są to barwy uczelnianej drużyny North Carolina Tar Heel, w której kiedyś występował Michael Jordan. Błękit znajdziemy w tylnej części i na toe boxie, biel umieszczono pośrodku, a resztę "pomalowano" na granatowo. Poza lakierem, buty mają granatowy, nylonowy język z brandingiem "Nike Air", oczywiście nie brakuje też "Wings Logo" na kołnierzu. Całość stoi na białym midsole'u i błękitnej podeszwie zewnętrznej. Jest to naprawdę bardzo efektowna kolorystyka i mamy nadzieję, że producent do zestawu dorzuci dodatkowe sznurowadła...najlepiej we wszystkich trzech kolorach.

Najważniejsza informacja jest taka, że nowa data premiery Air Jordan 1 High OG 'UNC Patent Leather', to 14 lutego. Niestety w tym przypadku również nie znamy przyczyny przesunięcia premiery. Bardzo mocno trzymamy kciuki za to, żeby buty znalazły się w ofercie polskich ratailerów, takich jak KICKS Store i Sklep Koszykarza. Pomimo tego, że buty będą wyłącznie w damskich rozmiarach, niektórzy panowie z mniejszą stopą spokojnie się na nie załapią.
Nie mamy dla Was żadnych nowych zdjęć, dlatego wrzucamy kilka tych, które już mogliście widzieć na naszej stronie.