Proponowany post

N.W.A - Krótka Historia Legendarnej Grupy

Amerykanie nie pierwszy raz się buntują

Update: Air Jordan 11 Low 'Pink Snakeskin'

29 kwiecień 2019
Update: Air Jordan 11 Low 'Pink Snakeskin'

W tym roku Jordan Brand wypuszcza kilka wariantów kolorystycznym modelu Air Jordan 11 Low Snakeskin. Jednym z nich są damskie niskie jedenastki z różowym motywem wężowej skóry. O tym releasie wspominaliśmy już na naszej stronie, ale dziś mamy dla Was kilka nowych zdjęć oraz dość istotną informację o zmienionej dacie premiery. Została ona przesunięta o kilka dni, ale o konkretach dowiecie się w ostatnim akapicie. 

Język oraz górna część cholewki tych butów wykonana jest z białej skóry, którą uzupełniają różowy sockliner oraz nylonowe tasiemki tworzące system sznurowania. Mudguard to "wężowa skóra", którą mamy tutaj w kolorze ciemno-różowym z odrobiną bieli. Pod jasnym midsolem widzimy mleczną podeszwę zewnętrzną z czerwonymi detalami. Na butach oczywiście nie brakuje kilku charakterystycznych elementów, jak płytka z włókna węglowego, miniaturowego Jumpmana "wciśniętego" z tyłu i numeru "23" z tyłu. Buty prezentują się naprawdę bardzo dobrze i wydaje nam się, że zasilą kolekcję niejednej kicksoholiczki. 

Jordan Brand przesunęło premierę tych butów na 7 maja. Właśnie tego dnia Air Jordan 11 Low WMNS 'Pink Snakeskin' pojawią się na stronie producenta. Buty powinny znaleźć się też w ofercie sklepów, których oferta opiera się o produkty marki Jordan. Mamy tu na myśli KICKS Store, Sklep Koszykarza i sieć sklepów World Box. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się omawiane jedenastki. 


Air Jordan 11 Low WMNS “Pink Snakeskin”
kolor: White/Watermelon-Black
styl: AH7860-106
cena: $185
Tagi: jumpman23,