Proponowany post

Update: Air Jordan 11 Low 'White Bred'

19 marzec 2020
Update: Air Jordan 11 Low 'White Bred'

Jordan Brand poprzesuwało daty premier swoich butów. Na tej liście znalazły się między innymi Air Jordan 11 low w zupełnie nowej wersji kolorystycznej, która łączy w sobie warianty 'Concord' i 'Bred/Playoffs'. Nazwano ją 'White Bred'. W tym wpisie chcemy się z Wami podzielić porcją nowych zdjęć i nową datą premiery.

Biała część cholewki, do której zaliczamy także język, wykonana jest ze skóry. Uzupełnia ją czarny sockliner i metka z napisem "Jumpman/Jordan" oraz białe, nylonowe tasiemki systemu sznurowania. Mudguard i toe box to klasyczna dla jedenastek czarna skóra lakierowana. Na butach nie brakuje "upchniętego" z tyłu Jumpmana (który zawsze wywołuje uśmiech na naszych ustach) wyszytego czarną nicią. Całość stoi na białym midsole'u i czerwonej, transparentnej podeszwie środkowej z czarnymi detalami i płytką z włókna węglowego. Ten element został żywcem wzięty z nadchodzących Air Jordan 11 'Bred/Playoffs'.

Premiera Air Jordan 11 Low 'White Bred' została przeniesiona na 23 maja. W tej chwili nie znamy szczegółów dropu w polskich sklepach, ale jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Czy ktoś z Was planuje wzbogacić swoją kolekcję tym wydaniem AJ11?
Air Jordan 11 Low 'White Bred'
kolor: White/University Red-Black-True Red
styl: AV2187-160
cena: $185