Proponowany post

Update: Air Jordan 12 'Bulls'

10 październik 2018
Update: Air Jordan 12 'Bulls'

Mamy dla Was kilka nowych zdjęć oraz informację o dacie premiery zapowiadanych Air Jordan 12 'Bulls'. Buty pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku i będą kolejną, nową wersją kolorystyczną popularnych dwunastek. Inspiracja tego wariantu to oczywiście barwy drużyny Chicago Bulls, w której Michael Jordan spędził prawie całą zawodową karierę, zdobywając sześć tytułów mistrzowskich. 

Wszystkie elementy tego wydania AJ12 są czerwone. Górna, skórzana część cholewki, charakterystyczny panel o fakturze przypominającej skórę jaszczurki, język, sockliner i sznurowadła. Nawet midsole i outsole są pomalowane na czerwono. Czarną nicią wyszyty jest Jumpman i "Two3", które znajdziemy na języku. Na butach nie brakuje też kilku metalicznych detali. Trzeba przyznać, że te monochromatyczne dwunastki wyglądają ciekawie, podobnie jak większość czerwonych jordanów. Ciekawe, jakie będą miały wzięcie. Przekonamy się wkrótce.

Poznaliśmy datę premiery tych butów. Air Jordan 12 'Bulls' mają trafić do sprzedaży 23 listopada, czyli w Black Friday. Jest to kolejna premiera od Jordan Brand przewidziana na ten dzień. Do tego czasu powinno pojawić się więcej zdjęć tych butów, będziemy też dowiadywali się, czy będą one dostępne w polskich sklepach. Zaglądajcie na tenisufki.eu!