Proponowany post

'Bohemian Rapsody' - Trailer

Kolejne kinowe zapowiedzi.

Update: Air Jordan 18 'Sport Royal'

11 grudzień 2017
Update: Air Jordan 18 'Sport Royal'

Niektórzy z Was już o tym wiedzą, a reszta dowie się za chwilę, że w przyszłym roku wracają Air Jordan 18. Pierwszy wpis na ten temat, możecie zobaczyć tutaj. Będzie to pierwszy raz kiedy, ostatni model w jakim, MJ grał na parkietach NBA pojawi się w tej oryginalnej kolorystyce. Jedyne retro, jakie mieliśmy okazję widzieć, było częścią Countdown Packu z 2008 roku i były to czarno czerwone osiemnastki. Dziś mamy dla Was sporą porcję zdjęć, na których dość dokładnie można przyjrzeć się nadchodzącym butom.

Na pierwszy rzut oka, wydanie retro jest bardzo zbliżone do oryginałów. Mamy białą, skórzaną cholewkę, na której znajdziemy skrzydełka oraz osłonę na sznurowadła. Na osłonie umieszczono srebrne logo Jumpman i numer "23". Po jej wewnętrznej stronie jest napis "Jordan". Od spodu podeszwa środkowa, ozdobiona jest wzorem przypominającym włókno węglowe, które w tym modelu znajduje się we wkładce. Podeszwa zewnętrzna jest bardzo prosta, wyposażona w pofalowaną jodełkę, a dla wiadomości z którym modelem mamy do czynienia umieszczono na niej numer 18. 

Jordan Brand nie podał jeszcze konkretnej daty pojawienia się osiemnastek w sklepach. Wstępnie mówi się o styczniu 2018. Jak tylko będzie wiadomo, kiedy buty będą miały swoją premierę, bezzwłocznie Was o tym poinformujemy. 
jordan

 

 

 

Tagi: -