Proponowany post

Update: Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'

16 lipiec 2018
Update: Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'

Ostatni raz o tych butach pisaliśmy kilka miesięcy temu. W sprzedaży miały one pokazać się w marcu, lecz z różnych przyczyn premierę tę przełożono. Nowe informacje mówią, że Air Jordan 3 Flyknit będą dostępne w sierpniu. Oprócz tej wiadomości, mamy dla Was kilka nowych zdjęć tych trójek. Może nie są one powalające, mówimy o fotkach, ale dzięki nim możemy się trochę dokładniej przyjrzeć tym nadchodzącym Air Jordan 3.

Flyknitowa cholewka utkana jest w taki sposób, że udało się na niej odtworzyć charakterystyczne trójkowe panele. Można dopatrzyć się na niej wzoru przypominającego elephant print, który znajdziemy z tyłu i z przodu. Heel tab, na którym znajdziemy Jumpmana od wewnętrznej strony ozdobiony jest liczbą 1988, czyli rokiem oryginalnego wydania Air Jordan 3. Od środka, buty wyściełane są skórą, a bardzo przyjemnym akcentem są woskowane sznurowadła, które nadają trochę elegancji. Całość stoi na trójkowej podeszwie, która od spodu wykonana jest z gumy "Glow in the Dark". W zestawie nie brakuje breloka z czarnym wypełnieniem.

Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat' mają pojawić się w sprzedaży 18 sierpnia. Do tego czasu powinniśmy zdobyć więcej szczegółowych ujęć tego modelu. Buty powinny znaleźć się w ofercie takich retailerów, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza
Air Jordan 3 Flyknit 'Black Cat'
styl: AQ1005-001
kolor: Black/Anthracite-Black
cena: $220

Tagi: jumpman23