Proponowany post

Update: Air Jordan 3 'Georgetown' PE

22 maj 2018
Update: Air Jordan 3 'Georgetown' PE

Niektórzy z Was wiedzą, że marka Jordan współpracuje z kilkoma uczelniami, a nie tylko z North Carolina. Jedną z nich jest uniwersytet Georgetown. Jakiś czas temu pisaliśmy o specjalnym wydaniu trójek, dedykowanym zawodnikom tej uczelni (możecie sobie to przypomnieć, klikając tutaj). Dziś mamy dla Was kilka nowych ujęć i informacji dotyczących tych butów. 

Air Jordan 3 'Georgetown' są wykonane w bardzo podobnym stylu co wersja 'UNC'.  Na języku umieszczone jest logo drużyny, a po wewnętrznej stronie wszyte są metki z napisami "Hoyas", "Basketball". Wkładki mają specjalną grafikę odnoszącą się do detali na strojach, w których występują zawodnicy. Cholewka wykonana jest z szarego nubuku z granatowymi dodatkami i klasycznym elephant printem. Dzięki temu buty zachowane są w barwach uczelni. Tak, jak wersja 'UNC' byłą podobna do 'White Cementów', tak tutaj widzimy pewne podobieństwo do 'True Blue' (oczywiście jest to tylko nasze luźne spostrzeżenie). 

Informacja, jaka pojawiła się razem ze zdjęciami, które możecie zobaczyć poniżej, mówi o tym, że Air Jordan 3 'Georgetown' zostały wyprodukowane w bardzo limitowanej ilości 50 par! Oznacza to, że buty trafiły jedynie w ręce osób związanych z uczelnią lub wysoko postawionych ludzi w Jordan Brand. Nie znaczy to jednak, że kilka par nie trafi za chwilę na aukcje. Ale ,ogólnego releasu raczej nie ma się co spodziewać.