Proponowany post

Update: Air Jordan 3 JTH 'Bio Beige'

05 lipiec 2018
Update: Air Jordan 3 JTH 'Bio Beige'

Mamy dla Was bardzo istotne informacje dotyczące zapowiadanych niedawno Air Jordan 3 JTH 'Bio Beige'. Pierwsza jest taka, że ich data premiery została przesunięta na inny termin, a druga, że mamy kilka świeżych zdjęć tych butów. Nowe ujęcia odsłaniają nam kilka szczegółów dotyczących tych trójek. 

Możemy zobaczyć, że wkładki w tym wydaniu Air Jordan 3 mają specjalną grafikę. Znajdziemy na nich sentencje "Fame Is A Lie" na zielonym tle oraz "Stress Is Cruel" na tle czerwono-czarnym. Dowiadujemy się też, że w zestawie znajdziemy dwa dodatkowe komplety sznurowadeł. Poza tym możemy dokładniej przyjrzeć się zamszowej, beżowej cholewce z ciemnym Elephant Printem i skórzanym Swooshem. Po wewnętrznej stronie umieszczony został napis "Higher", a na heel tabie mamy branding "Nike Air". Nie wiemy, jak Wam, ale nam te trójki zaczynają się podobać coraz bardziej. Chyba trzeba będzie na nie zapolować.

W tym miejscu przejdziemy do kluczowej informacji, jaką jest zmieniona data premiery. Termin 9 lipca jest już nieaktualny! Air Jordan 3 JTH 'Bio Beige' będą dostępne dopiero 28 sierpnia. Zanotujcie sobie tę datę. Możecie też skorzystać z naszego tenisufkowego kalendarza, w którym umieszczamy wszystkie najważniejsze releasy. Kto z Was będzie próbował kupić tę parę J'sów? 


Air Jordan 3 JTH 'Bio Beige'
styl: AV6683-200
cena: $200

Tagi: jumpman23