Proponowany post

Update: Air jordan 4 'Metallic Pack'

02 kwiecień 2020
Update: Air jordan 4 'Metallic Pack'

Kilka dni temu DJ Khaled podzielił się krótkim video, na którym było widać między innymi trzy wersje Air Jordan 4 z nadchodzącego 'Metallic Pack'. Dziś mamy dla Was małą aktualizację. Wcześniej pisaliśmy, że brakuje nam w tym zestawieniu czwórek z zielonymi detalami. Teraz już możemy spać spokojnie...są i zielone. Amerykańska marka pokazała cały pack.

Składa się on z czterech, białych modeli Air Jordan 4. Buty różnią się od siebie jedynie kolorem socklinera, Jumpmanem na języku i na pięcie oraz plastikowymi elementami systemu sznurowania. Do wyboru będziemy mieli kolory; fioletowy, czerwony, pomarańczowy i zielony. Spodziewamy się, że jakość skóry z której zbudowane będą cholewki tych AJ4 będzie taka sama, jak na wersji 'Pure Money' sprzed kilku lat. Czwórki 'Metallic Pack' mogą być fajnym uzupełnieniem kolekcji każdego jordanheada. Jest to też dobry materiał na custom. Zgadzacie się z nami?

Jordan Brand po raz kolejny zmienia datę premiery swoich butów. Air Jordan 4 'Metallic Pack' pojawią się w sprzedaży 16 maja. Mamy nadzieję,  że będzie je można kupić w warszawskim KICKS Store. Będziemy też ich szukali na stronie producenta. Nie spodziewamy się, żeby wyprzedały się natychmiast, ale sugerujemy zwrócić uwagą na te buty.