Proponowany post

Ostatni Mecz Vince'a Cartera

Wspominamy legendę

Update: Air Jordan 5 'Alternate Grape'

20 wrzesień 2019
Update: Air Jordan 5 'Alternate Grape'

Pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie zapowiadanych Air Jordan 5 'Alternate Grape'. Mamy dla Was kolejną grafikę, która przybliża nas do tego, jak będą wyglądały te buty. Jest też przybliżona data premiery.

Wygląda na to, że przesądzone jest już, że cholewka będzie pokryta nubukiem/zamszem we fioletowym (winogronowym) odcieniu. Oczywiście nie mamy z tym żadnego problemu...wszak ma to być alternatywna wersja klasycznych 'Grapeów'. Do tego na butach znajdą się czarne detale takie jak, netting, sockliner czy sznurowadła. Spodziewamy się też odblaskowego języka pokrytego materiałem 3M. Upper osadzony będzie na czarnym midsoleu, gdzie nie zabraknie charakterystycznych "pątkowych" zębów. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaki branding będzie umieszczony na pięcie. Jednak ze względu na to, że 'Alternate Grape' to zupełnie nowa wersja kolorystyczna, spodziewamy się zobaczyć tam Jumpmana. Wszystko wyjaśni się w momencie, gdy pojawi się więcej zdjęć.

Air Jordan 5 w omawianej wersji 'Alternate Grape' mają pojawić się w sprzedaży w kwietniu 2020. O szczegółach tego dropu będziemy jeszcze pisali, bo na razie znana jest tylko ta przybliżona data. Jesteśmy jednak przekonani, że już wkrótce pojawi się więcej informacji. Nas szczególnie interesuje to, czy buty znajdą się w ofercie polskich sklepów.Jesteśmy też bardzo ciekawi, jakie jest Wasze zdanie na temat tych butów. Czy okażą się one hitem wśród sneakerheadów?


Air Jordan 5 “Alternate Grape”
kolor: Grape Ice/Black-Clear-New Emerald
styl: 136027-500