Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Update: BAPE x adidas D Lillard 4 'Camo' Pack

29 styczeń 2018
Update: BAPE x adidas D Lillard 4 'Camo' Pack
Mamy nowe zdjęcia. Znamy też datę premiery.

Pamiętacie jak jakiś czas temu pisaliśmy o planowanej kolaboracji BAPE i adidasa, która miała obejmować czwarty sygnowany model Damiana Lillarda? Teraz już wiemy na 100%, że buty pojawią się w sprzedaży, znamy nawet datę premiery. Pojawiły się też oficjalne fotki obydwu zapowiadanych kolorystyk, dlatego możemy dokładnie przyjrzeć się nadchodzącym butom.

Zgodnie z tym, co było widać na zdjęciach z katalogu, obie kolorystyki ozdobione są charakterystycznymi BAPEowymi motywami; rekinimi szczękami, które znajdziemy wzdłuż podeszwy środkowej i oczami na toe boxie. Nie brakuje też liter "WGM" umieszczonych przy kołnierzu w górnej części cholewki. Oczywiście są też logotypy związane z postacią Lillarda. Buty wyglądają bardzo ciekawie, szczególnie ta zielona wersja, która ma gumsole. Okazuje się, że przewidziana jest jeszcze trzeci wariant kolorystyczny, "Red Camo", ale będzie to wydanie "Friends and Family". Możemy się spodziewać, że Damian Lillard, który został wybrany do tegorocznego meczu gwiazd wybiegnie na parkiet, w którejś z prezentowanych kolorystyk. 

Nam, zwykłym śmiertelnikom przyjdzie czekać do 24 lutego, albowiem właśnie tego dnia adidas Dame 4 "BAPE" Pack  pojawi się w sprzedaży. Według naszych informacji buty mają być dostępne w warszawskim butiku CL20

 

 

adidas

Tagi: -