Update: Dokładne Zdjęcie Nike Dunk Low x OFF-WHITE 'University Gold'

11 wrzesień 2019
Update: Dokładne Zdjęcie Nike Dunk Low x OFF-WHITE 'University Gold'

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy Was, że w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia kolejnej zapowiadanej kolorystyki Nike Dunk Low stworzonych we współpracy z Virgilem Abloh z OFF-WHITE. Minęło kilkanaście godzin, a my wracamy do Was z porcją bardzo dobrej jakości fotografii, które w pełnej okazałości pokazują to, jak będą wyglądały nadchodzące Dunki w kolorystyce 'University Gold'. Z racji tego, że o tych butach powiedzieliśmy już chyba wszytko, potraktujcie ten wpis jak update, a my tym samym przyzwyczajać będziemy Was do zmiany formy pojawiających się na www.tenisufki.eu newsów.

Oczywiście, Virgil nie byłby sobą, gdyby odpowiednio nie przerobił tej wywodzącej się z koszykarskich parkietów sylwetki i nadał jej unikalnego, definiującego go wyglądu. Część z Was widziała już naprawdę dokładne zdjęcia zielono-białej kolorystyki i wie, z czym będziemy mieli do czynienia, ale to, jak wspominaliśmy wyżej, jedynie jedna z prawdopodobnie trzech nadchodzących wersji. W sieci pojawiła się porcja zdjęć kolorystyki roboczo nazwanej 'University Gold', a dokładniej legitymującej się kodem CT0856-700 i oznaczeniu kolorystycznym 'University Gold/Midnight Navy-White'. Analogicznie do wszystkich nadchodzących wersji te również w całości wykonane będą przy użyciu naturalnej skóry, a całość opleciono dodatkowym systemem sznurowania, który jest motywem przewodnim ostatnich projektów Virgila i Nike. Kolorystycznie, możemy doszukiwać się tutaj nawiązania do barw drużyny Michigan, czyli całość zdominowana jest przez granat i żółty z kontrastującym, krwistoczerwonym dodatkowym kompletem sznurówek i pomarańczową metką na tyle. Całość siedzi na śnieżnobiałej podeszwie z ciemnym spodem.

Buty w cenie 170$ w sprzedaży pojawić mają się w październiku tego roku i jesteśmy w 100% pewni, że okażą się ogromnym hitem.

Jak tylko w sieci pojawi się dokładna data ich premiery wrócimy do Was z tematem.


Nike
OFF-WHITE