Proponowany post

Update: Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP

14 styczeń 2019
Update: Travis Scott X Air Jordan 1 High OG TS SP
Nowe zdjęcia, a premiera butów już w...

Niedawno widzieliśmy zdjęcia z sesji zdjęciowej, na których Travis Scott ma na nogach swoje ekskluzywne wydanie Air Jordan 1 z odwróconym Swooshem. Dziś mamy okazję przyjrzeć się tym butom jeszcze lepiej, bo w sieci pojawiły się kolejne fotki. Tym razem widzimy na nich parę, której cholewka jest odseparowana od podeszwy, a dzięki zbliżeniom poznajemy kilka szczegółów, które znalazły się na butach. 

Odnosimy wrażenie, że mamy tutaj do czynienia z innym kolorem cholewki. Z nowej perspektywy wygląda ona, jak by miała ciemnooliwkowy odcień zamszu, a nie brązowy. Być może jest to zupełnie inna wersja, niż ta, którą Travis miał na nogach, albo to kwestia oświetlenia przy robieniu zdjęć. Białe elementy to skóra, która po wewnętrznej stronie ozdobiona jest napisem "Cactus Jack", natomiast z tyłu, na pięcie umieszczone zostało logo z buźką. Buty mają czarnego Swoosha, który po zewnętrznej stronie jest odwrócony. Oczywiście nie brakuje też skrzydlatego logo Air Jordan. Interesująco wygląda materiał na kołnierzu, który przypomina nylon, który ma dodatkowe przeszycia. Od spodu midsole w stylu vintage i ciemna podeszwa zewnętrzna. 
Nie wiemy, jak Wy, ale nas bardzo intryguje, czy jest to ta sama wersja kolorystyczna, którą widzieliśmy wcześniej, czy może Travis Scott i Jordan Brand szykują coś więcej, a może buty, które widzimy na fotach to tylko sample, lub jakaś wczesna wersja, z której jednak zrezygnowano. Już wkrótce się o tym przekonamy, bo nowe informacje o tych jedynkach pojawiają się bardzo szybko. 

Niektóre źródła podają, że Travis Scott x Air Jordan 1 High OG TS SP mają pojawić się w sprzedaży w kwietniu. Będziemy starali się dla Was zweryfikować te doniesienia i jak tylko się czegoś dowiemy, to od razu o tym napiszemy. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach, co sądzicie o tych jedynkach.