Proponowany post

Update: Union x Air Jordan 1 High OG NRG

30 październik 2018
Update: Union x Air Jordan 1 High OG NRG
Mamy oficjalne zdjęcia, znamy też dokładną datę premiery!

Nie dalej jak wczoraj pokazywaliśmy Wam kilka nowych fotek, jednej z dwóch kolorystyk modelu Air Jordan 1 High OG NRG, które powstały w kolaboracji z butikiem Union. Dziś chcemy się z Wami podzielić oficjalnymi zdjęciami obydwu wersji kolorystycznych, mamy też informacje o dokładnej dacie premiery. 

Obydwie kolorystyki korzystają ze znanych nam klasycznych odsłon, kultowych jedynek. Jedne bazują na 'Black Toe', i mniej popularnych 'Neutral Grey' natomiast druga to połączenie 'Storm Blue' i 'Bredów'.  Względem swoich oryginalnych odpowiedników, wprowadzono pewne zmiany. Aby spotęgować vintageowych charakter butów, krawędzie bardzo miękkiej skóry są zaznaczone na żółto. Trochę inaczej niż zwykle wygląda język, który ma wystającą piankę niczym w modelu Nike Blazer. Postanowiono też zmienić materiał kołnierza, gdzie zamiast skóry widzimy dość gruby zamsz. Aby jeszcze bardziej uwydatnić połączenie dwóch różnych kolorystyk, pomiędzy nimi znajduje się przeszycie, które sprawia wrażenie, jakby ledwo utrzymywało obydwie części. Tuż pod Wingsl Logo umieszczono żółtą metkę "UN/LA" symbolizującą butik Union. Bardzo ciekawie wyglądają grafiki na wkładkach, które można też zobaczyć na specjalnym papierze, w który owinięte będą buty. Przedstawiają one bardzo surowe szkice, które idealnie wpisują się w klimat tych butów. 
Jeśli czytaliście nasze poprzednie wpisy na ten temat, jeśli nie, to możecie je sprawdzić klikając tutaj, to dobrze wiecie, że nam obie kolorystyki bardzo przypadły do gustu i będziemy próbowali którąś z nich upolować. Spodziewamy się, że nie będzie łatwo, ale jesteśmy bardzo zdeterminowani, bo w naszej ocenie to bardzo fajne wydanie Air Jordan 1. 

Warto wspomnieć słów kilka o premierze tych butów. Otóż według najświeższych informacji, obie kolorystyki Union x Air Jordan 1 High OG NRG mają trafić do sprzedaży 17 listopada. Online należy ich szukać na stronie producenta, aplikacji Nike SNEKRS. Razem z butami dostępna będzie też kolekcja vintageowej odzieży z brandingiem Jordana i Union. 


Union x Air Jordan 1 Retro High OG NRG
kolor: White/Varsity Red-Wolf Grey-Black
styl: BV1300-106
cena: $190

Union x Air Jordan 1 Retro High OG NRG
kolor: White/Storm Blue-Varsity Red
styl: BV1300-146
cena: $190Tagi: jumpman23,