V Urodziny Warsaw Sneaker Store

11 maj 2016
V Urodziny Warsaw Sneaker Store

Jak ten czas szybko leci. To już pięć lat istnienia jednego z najlepszych sneakers'owych butików w Polsce. Z tej okazji ekipa sklepu Warsaw Sneaker Store zaprasza wszystkich Was na świętowanie swoich urodzin. Z tej okazji nie mogło zabraknąć specjalnie przygotowanych atrakcji, ale o tym już ekipa sklepu:

Gdyby ktoś kilka lat temu, powiedział mi, że WSS, zmieni swoją lokalizację, a o kampowaniu po jakieś zajebiste skoki, będę czytał na pudelku i w drukowanym brukowcu, powiedziałbym mu, że postradał rozum. 

Tak, to już pięć lat odkąd istniejemy jako Warsaw Sneaker Store i chcemy ogromnie podziękować Wam za to, że to głównie dzięki Wam osiągnęliśmy aktualny status jednego z najlepszych (jeżeli nie najlepszego) sneakershop’u w Polsce. Cieszymy się rozwojem naszym, ale również rozwojem naszych klientów, którzy ewoluują i zmieniają się wraz z pędzącym naprzód rynkiem obuwia sportowego. Mamy chrapkę na kolejne owocne 5 lat, aby jasno błyszczeć na światowej mapie sklepów sneakers’owych! 

- Adam Zdziech, brand manager WSS, otwierający sklep w 2011 roku

Aby uczcić piąte urodziny sklepu Warsaw Sneaker Store Chmielna 20, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego - od poniedziałku 16 maja 2016, przez 5 kolejnych dni na chmielna20.pl, zaserwujemy serię “restock’ów” najbardziej pożądanych modeli z 2015 i 2016 roku, które przewinęły się przez nasz sklep. Musicie być czujni i śledzić na bieżąco wydarzenie - o każdym restock’u poinformujemy na tablicy eventu. Gra rozchodzi się m.in. o NMD w dwóch kolorach czy jedenastki "72-10”, więc jest o co walczyć! 

To nie wszystko! Biorąc udział w wydarzeniu otrzymasz informacje o specjalnych ofertach, przygotowanych z okazji jubileuszu sklepu, jak również o nowościach i premierach zaplanowanych na nadchodzące dni!

Dziękujemy!
Życzymy powodzenia!
Ekipa WS2'

Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Z naszej strony ekipie życzymy samych sukcesów i oby tak dalej!
 

Tagi: -