Proponowany post

Vans Store Łódź - Manufaktura

21 marzec 2012
Vans Store Łódź - Manufaktura

Jeżeli jeszcze nie byliście w nowym sklepie flagowym Vans w Łódzkiej Manufakturze, to w nadchodzącą sobotę zbliża się doskonała okazja by to nadrobić. W skrzętnie urządzonym wnętrzu czeka na was przekrój przez kolekcje amerykańskiej firmy od butów począwszy, przez ubrania, a na akcesoriach kończąc. Zajrzyjcie na drugą stronę, by się przekonać, iż jest jeszcze inny powód, dla którego warto się wybrać do Manufaktury, właśnie w tę sobotę.

Już w najbliższą sobotę (24.03.2012) zapraszamy do naszego sklepu Vans w Manufakturze w Łodzi.

Specjalnie dla naszych klientów w sklepie zagra legendarny DJ Bart (Kaliber 44, Mad Crew)!

Będziemy mieli dla Was masę nagród i prezentów (płyty CD, czapeczki, naklejki) - w tym najważniejsze - 3 czeki na darmowe zakupy o wartości 500PLN w sklepie Vans!

Co specjalnego należy zrobić aby zostać szczęśliwcem z zakupami za 500 PLN? Wystarczy być dziesiątym, piętnastym lub dwudziestym piątym klientem sklepu tego dnia!

Vans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - Manufaktura

Vans

Tagi: -