Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Royal'

...trochę, jak 'Fragmenty'...

Vans Vault Classic Bricolage LX Pack

09 maj 2019
Vans Vault Classic Bricolage LX Pack

Pod szyldem limitowanej, ekskluzywnej linii Vault amerykańska marka Vans prezentuje kolejną bardzo ciekawą paczkę. Najnowszy projekt bazuje na dwóch klasycznych modelach butów Slip-On oraz Sk8-Hi, które powinniście kojarzyć.

W tym jednak konkretnym przypadku projektanci Vans Vault poszaleli bardziej niż zwykle, a 'Classic Bricolage LX' Pack prezentuje się naprawdę osobliwie i nie można go pomylić z żadnym innym. Utrzymane w stylu deconstructed buty wykonane są z wielu elementów o wielu fakturach, przez co ich cholewka ma wiele płaszczyzn. Zarówno model Slip-On jak i Sk8-Hi skonstruowane zostały z wyraźnie połączonych ze sobą paneli wyciętych z takich materiałów jak płótno, skóra, gładki lub włochaty zamsz czy frotte wypełniające poszczególne kwadraty kraciastego motywu 'checkerboard' bardzo kojarzonego z amerykańską marką. Dodatkowo na upperze, gdzieniegdzie pojawiają się półkoliste, naszyte łaty. Każdy z nich postawiony na standardowej, wulkanizowanej podeszwie. Kolorystycznie Sk8-Hi dostępny będzie w dwóch wariantach, “Cool Night/Parisian Night” and “Spanish Villa/Ebony” natomiast Slip-On w “Ebony” and “Hummus”. 

Buty już teraz dostępne są w wybranych punktach sprzedaży. Za wysokie Vansy będziecie musieli zapłacić 110$, a za wciągane 90$. Szukajcie ich tutaj.
Vans