Proponowany post

Vault by Vans Łączy Siły Z Julianem Klincewiczem i Slam Jam, Aby Wydać Wspólny Projekt

13 styczeń 2021
Vault by Vans Łączy Siły Z Julianem Klincewiczem i Slam Jam, Aby Wydać Wspólny Projekt

Julian Klimcewicz urodził się w Chicago, ale od 7 roku życia wychowywał w San Diego. Jego imię i nazwisko nie bez powodu brzmi bardzo polsko, a to ze względu na pochodzenie jego dziadków i ich polskie korzenie. Julian, to gość, który mimo młodego wieku (26 lat) na swoim koncie ma wiele elektryzujących projektów powstałych u boku takich person jak Kanye West, Gosha Rubchinskiy, Virgil Abloh, Eckhaus Latta i inni. Jest on również twórcą Vans Vault Bold Ni LX 'COM', które w trzech prostych kolorystykach na rynku debiutowały w minione wakacje. 

Dziś do ekipy specjalnego oddziału marki Vans - linii Vault by Vans i Juliana dołączają osoby z włoskiego Slam Jama. Wspólnymi siłami powstaje seria obejmuje trzy różne modele butów: Era, Slip-On i Bold Ni, zainspirowana samochodzikami, którymi bawił się Julian w dzieciństwie i wspomnieniami im towarzyszącymi - „nieustannym ruchem, szybkością, wyobraźnią, nieskończoną kreatywnością… a nawet entuzjazmem”. Oprócz Era, wszystkie wykończone są żywymi, kontrastującymi kolorami oraz printami o niskiej jakości, a najbardziej wpadającym w oko modelem jest Bold Ni. Oprócz sneakersów w sprzedaży zobaczymy też kapsułę odzieży, składającej się ze spranej czarnej kurtki i spodni oraz trzech koszulek. Każda koszulka skupia się wokół zdjęcia z archiwum Klincewicza - opony i samochodu wyścigowego.

Wspólny projekt Vault by Vans x Julian Klincewicz x i Slam Jam zostanie oficjalnie wydany 16 stycznia. Czy kapsułę zobaczymy w CL20? Tego jeszcze nie wiemy. 


Vans