Proponowany post

VF Przejmuje Światową Ikonę Streetwearu - Supreme

09 listopad 2020
VF Przejmuje Światową Ikonę Streetwearu - Supreme

Przed nami kolejny news z serii tych zupełnie niespodziewanych. Założona w 1994 roku marka Supreme właśnie została przejęta przez istniejącą na rynku od 120 lat firmę VF, która ma w swoim portfolio takie brandy jak Vans, The North Face czy Timberland ( zwróćcie uwagę, że to właśnie z tymi podmiotami mocno i od wielu lat współpracowało z Supreme).

Jak się dowiadujemy z oficjalnego oświadczenia:

-Przejęcie jest następstwem długotrwałych relacji między Supreme ® i VF, przy czym Supreme ® jest stałym współpracownikiem VF, marek Vans ® , The North Face ® i Timberland ® .
-Supreme ® zapewnia VF głębszy dostęp do atrakcyjnych segmentów konsumenckich,  które dotyczą  wielu istniejących marek VF .
-VF zapewnia Supreme ® możliwości wykorzystania swojego globalnego łańcucha dostaw, platform międzynarodowych, możliwości cyfrowych i zrozumienia konsumentów.
-Supreme ® będzie nadal współpracować z markami spoza portfolio VF .

„Cieszymy się, że możemy powitać Supreme w rodzinie VF i dalej budować nasze wieloletnie relacje, tworząc unikalną wartość dla wszystkich naszych klientów. VF jest idealnym zarządcą, który uhonoruje autentyczne dziedzictwo Supreme, jednocześnie zapewniając możliwość wykorzystania naszej skali i wiedzy tak, aby umożliwić zrównoważony, długoterminowy wzrost ”.
- Steve Rendle - Przewodniczący, prezes i dyrektor generalny


„ Jesteśmy dumni, że dołączamy do VF, światowej klasy firmy, która jest domem dla wielu wspaniałych marek, z którymi współpracowaliśmy od lat, w tym The North Face , Vans i Timberland . To partnerstwo zachowa naszą wyjątkową kulturę i niezależność, jednocześnie umożliwiając nam rozwój na tej samej ścieżce, którą podążaliśmy od 1994 roku ”.
- James Jebbia - Założyciel, Supreme ®

Tagi: supreme