Viadrina x Thomas Wirski x M. Czajkowski w Sopocie

05 styczeń 2012
Viadrina x Thomas Wirski x M. Czajkowski w Sopocie

Już 14 stycznia w sopockim klubie Sfinks odbędzie się patronowana przez Tenisufki gorąca impreza dla fanów klimatów house oraz techno. Na scenie pojawią się: kolektyw Viadrina reprezentujący uznaną wytwórnię Pets Records, nasz znajomy blogger Thomas Wirski oraz Miko Czajkowski. Szczegółowe informacje dotyczące tego eventu znajdziecie po drugiej stronie oraz na Facebooku.

2012. Na doskonały początek roku, po świątecznym odpoczynku, zapraszamy najmocniej na wyjątkową noc do Sfinks'a! Tym razem cały melanż będzie kręcił się na fontannie, w małej kultowej przestrzeni, której energia często przewyższa temperaturę main stage. Będzie wąsko, głośno i gorąco. Będą sztosy, bomby i hity. Przede wszystkim jednak będą goście, których produkcje już sporo namieszały na scenie muzyki granej nocą - Viadrina, którą ostatnio propsowała sama Ellen Allien i Thomas Wirski, który w ostatnich latach mieszał płytami niemal na całym świecie. Związani z najbardziej obiecującymi label'ami, mający za sobą wiele imprez, produkujący na najwyższym poziomie, zaprezentują dobry mix, najlepszą selekcję i świetny kontakt z publicznością, czy to przy barze, czy to na scenie. Wirski, Kazula, Czajkowski i Hose będą grali all night long. House, house i techno. Zapraszamy!


LINE-UP


VIADRINA (Pets Recordings/Klasse Recordings/Your Mama's Friend/Szczecin/Wrocław)

www.soundcloud.com/viadrina
ww.mixcloud.com/viadrina
www.facebook.com/pages/Viadrina/121918601202920
http://pets-recordings.com/artists.php


THOMAS WIRSKI (Supra1/Trouble & Bass/Pets Recordings/Kraków)

www.soundcloud.com/supra1
www.facebook.com/supra1official
www.tenisufki.eu/blog/Teezy

Dj i producent, wraz z Tomaszem Urbanowiczem współtworzący od 2009 roku duet Supra1. "Ghoster" autorstwa Supra1 to jedyny polski utwór, jaki kiedykolwiek został zaprezentowany w legendarnym programie BBC Experimental pod kuratelą Mary Anne Hobbs, a wydany nakładem londyńskiego Fabric, otwierał mix FabricLive 53. Ich muzykę grali Basement Jaxx, Diplo i Benga. 24-latek związany z label'ami Trouble&Bass i Pets Recordings grywał z plejadą gwiazd muzyki klubowej: Katy B i Dj Zinc'em w Londynie, Brenmar'em i Brodinskim w Miami, czy Kingdomem i Drop The Limem w Nowym Jorku.
W październiku miał zaszczyt otwierać noc Techno Rebels na tegorocznej edycji festiwalu Unsound - Future Shock w krakowskiej Łaźni Nowej. Na co dzień blogger na tenisufki.eu.

Miko Czajkowski


MUSIC

House/Techno/Deep house

POSTER/ARTWORK


Zeppy Zep

www.cargocollective.com/zeppyzep
www.soundcloud.com/zeppyzep

SUPPORT

www.tenisufki.eu
www.diggin.pl
www.lineout.pl
www.sfinksclub.com
www.hienddesign.com
www.facebook.com/ilikemilak
www.facebook.com/pigeonpromotions
www.mmtrojmiasto.pl
www.muno.pl
www.trojmiasto.pl
www.volcano.pl
www.whopwhop.pl
www.misbhv.com
www.electroclash.pl
www.2str.pl
www.nightscope.pl
www.wepeaceit.pl

***

Sfinks700 Sopot
14/01/12
Wjazd: 10/15 PLN
Start: 22:00

Zapraszamy!

Tagi: -