Proponowany post

Virgil Abloh Pokazał Kolejny Model Butów Z Nadchodzącej Kolekcji Nike x OFF-WHITE

15 kwiecień 2019
Virgil Abloh Pokazał Kolejny Model Butów Z Nadchodzącej Kolekcji Nike x OFF-WHITE

Część naszych czytelników wie, że elektryzująca kolekcja 'The Ten', za którą odpowiedzialny był duet Nike i Virgil Abloh została zakończona, a buty, które wchodziły w jej skład, już raczej nie ujrzą światła dziennego. Wszytko, co miało być w jej ramach stworzone, zostało już zrobione. To oczywiście zupełnie nie oznacza, że duet ten zakończył współpracę, o czym mieliśmy okazję już Wam wspominać. 

Podczas minionego, DJskiego występu Virgila na festiwalu Coachella artysta/projektant miał na swoich nogach nowy model butów sygnowany Nike x OFF-WHITE. Buty, jak większość jego projektów są naprawdę odważnie zaprojektowane i nie chodzi nam tutaj tylko i wyłącznie o wygląd, ale i kolorystykę. Baza, nie jest nam do końca znana, ale na pierwszy rzut oka przypominają nam one wyprawowe Air Zoom Terra Kiger, które najczęściej spotykamy podczas pieszych wędrówek po bezdrożach. Buty wykonane są z połączenia kilku zamszowych oraz nylonowych paneli w czarnym, wydaje się, że lekko wypłowiałym kolorze. Nawiązując do poprzednich projektów po wewnętrznej stronie dalej mamy nadrukowane, białe oznaczenie projektu, małą pomarańczową metkę przy Swoosh'u oraz język skonstruowany przy użyciu pianki/gąbki. Całość wiązana jest przy użyciu dwóch kompletów, zupełnie różnych sznurówek przechodzących przez dwa rzędy szeroko od siebie rozstawionych dziurek. Całość osadzona jest na niskoprofilowej podeszwie wyposażonej w system amortyzacji Zoom. To, co najbardziej chyba wyróżnia tę sylwetkę to różowy, wyposażony w masę wystających, gumowych kolców spód zabarwiony na różowo z niebieskimi wstawkami. Do butów w tym przypadku dołączona będzie ciemnozielona, plastikowa metka. 

Na ten moment nie mamy żadnych informacji odnośnie jakiejkolwiek premiery. Naszym zdaniem, w sprzedaży pojawią się one jeszcze w tym roku.


Nike
OFF-WHITE