Proponowany post

Virgil Abloh Teasuje Jasną Kolorystykę OFF-WHITE x Nike Dunk Low

12 sierpień 2020
Virgil Abloh Teasuje Jasną Kolorystykę OFF-WHITE x Nike Dunk Low

Nike Dunk Low w kolaboracji z OFF-WHITE, to niewątpliwie jedna z ciekawszych interpretacji tego koszykarskiego klasyka ostatnich lat. Buty podobają się nie tylko nam, ale i całej rzeszy senakerheadów i nie tylko, co świadczyć może o ich wyjątkowości. Sam model charakteryzuje się klasyczną wręcz cholewką, do której sprytnie dołożono dodatkowy system sznurowania, dodatkową pomarańczową metkę i piankowy język, czym za bardzo nie zaburzono ich bryły i to właśnie lubimy w nich najbardziej. Po premierze jedynych trzech kolorystyk tego modelu pozostał mały niedosyt, który prawdopodobnie zostanie niebawem zaspokojony.

Na swoim Instagramowym story sam Virgil w akompaniamencie drugiej nadchodzącej kolorystyki Air Jordan V 'Sail' pokazał czwartą, wcześniej niewidzianą wersję barwną wyżej wspomnianych Dunków. Buty charakteryzuje bardzo jasna, biało-srebrna cholewka przełamana kontrastującą, dodatkową sznurówką w pomarańczowym, a może czerwonym kolorze. Niestety, z racji tego, buty znajdywały się na drugim planie, przez co naprawdę niewiele ich widać. Poniżej podrzucamy Wam screeny tego, jak się prezentują oraz poglądową grafikę.

Jak tylko natrafimy na kolejne przecieki, od razu wracamy do Was z tematem. Na razie nie będziemy na ich temat dywagować. 


Nike
OFF-WHITE