Proponowany post

Virgil Abloh z Off-White Pracuje Nad Nowymi Nike Dunk Low

05 kwiecień 2019
Virgil Abloh z Off-White Pracuje Nad Nowymi Nike Dunk Low

Myślimy, że temat spędzającego wielu sen z powiek projektu Nike x OFF-WHITE 'The Ten' możemy uznać już za zamknięty. Nic nie wskazuje na to, że w sprzedaży pojawi się jeszcze jakaś nowa kolorystyka, któregoś z dziesięciu modeli butów z tej kolekcji, a Virgil pełną parą pracuje nad kolejnymi nowościami.

W sieci pojawiły się informacje, o rzekomych pracach prowadzonych na bazie mamy wrażenie, że wracającego do łask modelu Dunk w wersji Low. Jeżeli doniesienia się potwierdzą, buty wykonane będą przy użyciu skóry, o czym informuje nas nazwa i dostępne będą w trzech wariantach kolorystycznych. Niestety, nie jesteśmy Wam w stanie nic pokazać, bowiem prócz schematów kolorów w sieci nie pojawiły się żadne dodatkowe informacje, a tym bardziej zdjęcia. Jeżeli jednak chcecie sobie spróbować je wyobrazić, to tutaj macie wypisane kolory: 'University Gold/Midnight Navy/White', 'University Red/University Red/Wolf Grey', oraz 'White/Pine Green/Pine Green'

Dodatkowo możemy Wam wstępnie powiedzieć, że buty w cenie 170$ do sprzedaży trafić mają w październiku tego roku. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń.


Nike