Proponowany post

Vivienne Westwood x Asics GEL-Kayano 26

18 wrzesień 2020
Vivienne Westwood x Asics GEL-Kayano 26

Dame Vivienne Westwood, angielska projektantka mody i biznesmenka na swoim koncie ma już kilka kolaboracyjnych projektów z japońską marką Asics. Sami mieliśmy okazję o kilku z nich wspominać (KLIK), a po kilkumiesięcznej przerwie możemy wrócić do tego tematu, a uwierzcie nam, że zdecydowanie jest do czego. 

Tym razem, wspólnie z Asics postawili na typowo performance'owy model butów GEL-Kayano 26 i sporo przy nim namieszali. Na upper nałożona została dodatkowa warstwa żakardowej siateczki zakończonej ściągaczem zastępującym standardowy system sznurowania, co diametralnie odmieniło wygląd butów. Wprawne oko zauważy też, że na tyle pojawiło się charakterystyczne dla marki Vivienne logo jabłka królewskiego, elegancko wtopionego w stabilizator na pięcie. Całość postawiona jest na świetnie amortyzującej oraz oddającej energię podeszwie wyposażonej w innowacyjną piankę FlyteFoam oraz system GEL, z którego słynie japoński producent. Wszystko utrzymane jest w klasycznej czerni z kilkoma stalowymi akcentami. 

Vivienne Westwood x ASICS GEL-Kayano 26 mają zostać wydane 28 września, a ich cena to 228$. Druga kolorystyka ma pojawić się tego samego dnia, ale zdjęcia nie zostały jeszcze ujawnione. Niestety, nie mamy pojęcia, czy dostaniemy je i w stołecznym butiku WS2 lub sąsiadującym CL20.


Asics
Vivienne Westwood